листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран годишен извештај за работењето на АД Грозд Струмица 

01.01.2021-31.12.2021


Годишен извештај Берза.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:09:37
Документ БР.: DOC_12304-64/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи