Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Годишен извештај за работењето на АД Струмичко поле

Ревизорски извештај


Годишен извештај за работењето на АД Струмичко поле.PDF
Ревизорски Извештај Струмичко поле.PDF

Објавено на: 31.05.2022 14:25:01
Документ БР.: DOC_12304-75/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи