листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2021 година


Извештај за извршена ревизија на финансиските извештаи на Стопанска банка а.д. Битола по годишна сметка за 2021 година.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:16:33
Документ БР.: DOC_12304-78/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи