листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани финансиски извештаи 2021 година.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:41:31
Документ БР.: DOC_12304-79/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи