Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај со вклучен Годишен извештај за работењето на Друштвото во 2021 година и  Завршна сметка за 2021 година

 


Transkop_revizorski_2021_P.pdf
Zavrsna_smetka_2021.pdf

Објавено на: 03.06.2022 14:27:06
Документ БР.: DOC_12304-84/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи