листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување до имателите на обични акции на Макпетрол АД во врска со исплата на дивиденда .pdf

Објавено на: 22.06.2022 09:25:22
Документ БР.: DOC_10191-425/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации