Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери


1.odluka za god.ska.jpg
2.odluka za reviz.izvestaj.jpg
3.odluka za pokr.zaguba.jpg
4.odluka za rab.na odbor direktori.jpg
5.odluka za izbor rev.kuka.jpg

Објавено на: 22.06.2022 14:24:25
Документ БР.: DOC_12283-99/2022
Урнек: Други одлуки од собрание