листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционери


8.Предлог Одлука за измена на Статут - точка 8.docx
10.Предлог Одлука за избор на членови на Одбор на Директори - точка 10.docx

Објавено на: 22.06.2022 15:48:37
Документ БР.: DOC_13285-179/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери