листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidiran finansiski izvestaj pelisterka AD 2021 g.


Finansiski izvestai pelisterka AD 2021.pdf

Објавено на: 23.06.2022 14:44:55
Документ БР.: DOC_12304-91/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи