листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidiran konsolidiran finansiski izvesta pelisterka AD 2021


Konsolidiran finansiski izvesta pelisterka AD 2021.pdf

Објавено на: 23.06.2022 14:45:50
Документ БР.: DOC_12304-92/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи