листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на овластен ревизор за 2022


Odluka za izbor na ovlasten revizor.pdf

Објавено на: 24.06.2022 08:38:05
Документ БР.: DOC_12283-106/2022
Урнек: Други одлуки од собрание