листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на членовите на УО


Odluka za odobruvanje na rab.na U.O.pdf

Објавено на: 24.06.2022 08:37:54
Документ БР.: DOC_12283-105/2022
Урнек: Други одлуки од собрание