Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран извештај и годишен извештај за 2021 година 


Auditor's Report - SN Osiguritelen Broker AD Bitola- 2021.pdf
ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ2021.pdf

Објавено на: 01.07.2022 14:10:22
Документ БР.: DOC_12304-98/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи