Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2021


Конечни ревидирани ФИ 2021.pdf

Објавено на: 19.07.2022 14:15:07
Документ БР.: DOC_12304-100/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи