листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акции


Известување за промена на сопственост на акции.docx

Објавено на: 20.07.2022 14:00:17
Документ БР.: DOC_10191-442/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации