Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                                 Согласно Глава ‚ од Правилникот за котација ги објавуваме следниве финансиски извештаи

                                                                     -  Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (7).xls

Објавено на: 22.07.2022 14:52:08
Документ БР.: DOC_26441-9/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.