Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01.-30.06.2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Неревидирани,неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2022.xls

Објавено на: 25.07.2022 09:26:15
Документ БР.: DOC_26441-12/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.