Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01.-30.06.2022 год.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2022.xlsx

Објавено на: 25.07.2022 09:34:11
Документ БР.: DOC_26441-13/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.