листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06. 2022 година - Макстил А.Д. Скопје


Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01.-30.06.2022.xlsx

Објавено на: 29.07.2022 14:51:53
Документ БР.: DOC_26441-67/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.