листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01. до 30.06.2022 година.


Фин.извештаи 30.06.22.xls

Објавено на: 28.07.2022 09:36:36
Документ БР.: DOC_26441-32/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.