Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01-30,06,2022 год


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-01.01-30.06.2022.xls

Објавено на: 28.07.2022 14:18:33
Документ БР.: DOC_26441-38/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.