Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran fin. izvestaj za prvoto polugodie od 2022 godina


ФИ 01,01,2022-30,06,2022 година.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 14:22:33
Документ БР.: DOC_26441-40/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.