Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Нереидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2022


6 Месечни известувања 2022.xls

Објавено на: 28.07.2022 14:24:33
Документ БР.: DOC_26441-41/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.