листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 Месечно известување 2022 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци


6 Месечно известување 2022 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 14:47:53
Документ БР.: DOC_26441-42/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.