листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022


Банки -6 и 12 - месечно известување-300622.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 15:16:32
Документ БР.: DOC_26441-45/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.