листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи Стопанска банка АД Скопје - 30.06.2022.xls

Објавено на: 28.07.2022 15:30:55
Документ БР.: DOC_26441-46/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.