Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски известаи 01.01.-30.06.22


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.07.2022 09:08:26
Документ БР.: DOC_26441-50/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.