листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 Јавен повик за Годишно Собрание - 02.09.2022 година

 


Јавен повик за Годишно собрание на 02-ри септември 2022 година.pdf

Објавено на: 29.07.2022 08:50:24
Документ БР.: DOC_10109-108/2022
Урнек: Јавен повик за собрание