листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.06.2022 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 29.07.2022 08:44:28
Документ БР.: DOC_26441-48/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.