листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлукa за Собрание на акционери - 02.09.2022 година

 

 


Предлог одлука за определување друштво за ревизија на КБ.pdf

Објавено на: 29.07.2022 08:50:29
Документ БР.: DOC_13285-189/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери