листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.6.2022 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1-30.6.2022 година.xls

Објавено на: 29.07.2022 09:15:46
Документ БР.: DOC_26441-51/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.