Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај за 01,01,-30,06,2022


Извештај за берза 01,01,-30,06,2022.xls

Објавено на: 29.07.2022 09:57:42
Документ БР.: DOC_26441-53/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.