листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 30.6.2022 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1 - 30.6.2022 година.xls

Објавено на: 29.07.2022 14:15:29
Документ БР.: DOC_26441-57/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.