листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01-06.2022


Образложение кон фин.извештаи 30.06.2022.pdf

Објавено на: 29.07.2022 14:18:29
Документ БР.: DOC_10191-503/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации