листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-30.06.2022 .xlsx

Објавено на: 29.07.2022 14:34:30
Документ БР.: DOC_26441-65/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.