листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022 година


Неревидирани ФИ 01.01-30.06.2022.xls

Објавено на: 29.07.2022 15:00:30
Документ БР.: DOC_26441-71/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.