листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати за период 01.01.-30.06. 2022 година - Макстил А.Д. Скопје


Образложение кон постигнатите резултати јануари - јуни 2022.pdf

Објавено на: 29.07.2022 14:52:07
Документ БР.: DOC_10191-512/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации