листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи 01.01-30.06.2022


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2022 posebni.xlsx

Објавено на: 29.07.2022 14:56:59
Документ БР.: DOC_26441-68/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.