листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2022 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 29.07.2022 14:57:07
Документ БР.: DOC_26441-69/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.