Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.6.2022 година.


ЦКБ АД Скопје - неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2022 до 30.06.2022 год.xls

Објавено на: 29.07.2022 15:19:44
Документ БР.: DOC_26441-74/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.