листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период до 30,06,2022


Образложение за остварените резултати Јануари-Јуни 2022.doc

Објавено на: 01.08.2022 09:01:58
Документ БР.: DOC_10191-526/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации