Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неравидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.08.2022 09:34:20
Документ БР.: DOC_26441-83/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.