Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022


финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022.xls

Објавено на: 01.08.2022 14:04:11
Документ БР.: DOC_26441-94/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.