листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 6.9.2022 година.


Јавен повик за XXXVIII Собрание на акционери 6.9.2022.pdf

Објавено на: 04.08.2022 14:30:42
Документ БР.: DOC_10109-110/2022
Урнек: Јавен повик за собрание