листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon Konsolidirani Izvestai Pelisterka AD 01.01.-30.06.2022


Берза-образложение кон консолидираните извештаи 30.06.2022.xlsx

Објавено на: 05.08.2022 14:01:13
Документ БР.: DOC_10191-546/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации