листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнатите резултати за период Јануари - Јуни 2022 на Тетекс АД Тетово


Образложение за остварени резултати за период од 01 01 до 30 06 2022.pdf

Објавено на: 05.08.2022 14:01:45
Документ БР.: DOC_10191-547/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации