листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 11.08.2022 14:09:33
Документ БР.: DOC_26441-111/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.