листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период до 30,06,2022

 


Образложение за остварените резултати Јануари- Јуни 2022 - консолидација.doc

Објавено на: 15.08.2022 14:04:56
Документ БР.: DOC_10191-561/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации