Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревизорски извештај


Конечни ревидирани ФИ 2021.pdf

Објавено на: 30.08.2022 08:38:37
Документ БР.: DOC_12304-102/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи