листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост

 


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 28.09.2022 14:30:13
Документ БР.: DOC_10191-590/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации